Tvorba webu

dále

Proč je důležíté mít kvalitní web

Kvalitně zpracovaný web je jedním z prvních kroků k důvěryhodnosti. Výhoda a možná i trochu nevýhoda online světa je, že všichni si mohou v několika sekundách vyhledat kdo jste a co děláte. Ale proč neotočit zdánlivou nevýhodu ve váš prospěch? I malý krůček jakým je darování vizitky vám zajistí pozornost člověka. A jelikož jsou bytosti odjakživa zvídavé, první věc, kterou člověk udělá je, že si vás najde na internetu. Pokud bude váš web moderní a bude splňovat všechny normy online prezentace máte napůl vyhráno. Nechte si poradit a vytvořte si hezké, intuitivní prostředí s lehkou správou webu, se kterým to vyhrajete na plné čáře.

Jak bude  probíhat  naše spolupráce

UX/UI

UX

Dáme projektu pevný základ ve formě podrobného UX výzkumu a analýzy cílové skupiny. Intuitivní wireframe obalíme poutavou a moderní grafikou.

Copywriting

Copywriting

Začínat jako nepopsaný list je skvělé, ale rozhodně ne, když jde o texty na vašem webu. Já sice psát neumím, ale znám šikovné copywritery, kteří vám otextují stránky od buttonů po kontaktní formulář.

Kódování

Kódování

Web se musí nakódovat a propojit s CMS. Jedině tak bude jeho správa jednoduchá a pro vás uživatelsky přívětivá. Spolupracuji se špičkovými kodéry, pro které je kódování hračka.

Nemáte tým a chcete  web?


Nevadí, pracuji s celou řadou ověřených odborníků. Můžu s nimi spojit síly a vám postavit web podle vašich představ. Bez zbytečného hledání dalších agentur nebo freelancerů.

Pojďme  na kávu