Reference

dále

Vybrané  práce 

Brispol

Brispol

UX design

Líbí se mi společnosti, které si zakládají na poctivé ruční práci a tradici. Továrna, kde působí Brispol, si předává výrobu cihel z generace na generaci, a to byl pro mě zásah do černého. I v průmyslových odvětvích je třeba myslet na emoce návštěvníka, a tak jsem pro jejich nový web vytvářel kompletní UX návrh, který elegantně provede zákazníka celou webovou prezentací.

CABA

CABA

UX design

V rámci vizuální přeměny Masarykovy univerzity od Studia Najbrt se nového kabátku dočkalo i centrum aplikované behaviorální analýzy. Tak jako CABA pomáhá lidem rozvinout svůj potenciál, my pomohli CABě vstoupit do digitálního světa. Mým úkolem bylo vytvořit wireframe. Na skvělých textech pracovala Markéta Chrástková. Znamenitou grafiku poskytl Tomáš Q Procházka.

CABA

Today's design theme

UX / UI design

Vždycky mě fascinovalo, kolik krásných věcí jsou designéři, fotografové a ilustrátoři schopni vykouzlit při design challenge. Sám jsem často hledal inspiraci, ale múza nepřicházela každý den. Proto jsem vymyslel stránku todaydesigntheme.com, která řeší inspiraci za vás. Každý den přináší unikátní a nové téma, které je výzvou pro zlepšování svých schopností. Některé jsou pevně dáné, jiné jsou ponechány náhodě.

Co myslíte, co bude 4. máje?

I LOVE BRÝLE

I LOVE BRÝLE

UX optimalizace | Uživatelské testování

I Love Brýle je e-shop s módními brýlemi. Ve spolupráci s Marketingovou kanceláří jsem prováděl uživatelské testování. Na základě testování a poznatků z nástrojů měřící pohyb uživatelů jsem navrhl možnou optimalizaci, a poté dohlédl najejí správnou implementaci.

Rezidence Grohova 23

Rezidence Grohova 23

UX design

Sídlo v historickém centru Brna a s výhledem na Špilberk. Když mi tato snově znící nabídka přistála na stůl, neváhal jsem ani minutu. Rezidence Grohova 23 si zasloužila krásný wireframe pro landing page, a také ho ode mě dostala. Stránky nakonec vznikly dvě, a to pro rodiny a pro investory. O zbytek se postarala Marketingová kancelář.

Stedyx Tatami

Stedyx Tatami

UX design

I na šabloně se dá postavit hezký e-shop. Důkazem toho je Stedyx Tatami. Na propojení online a offline světa jsem se podílel společně s Marketingovou kanceláří. Ta zajistila texty a grafiku. Mým úkolem bylo vytvořit UX návrh, který usnadní sportovcům a bojovníkům najít rychle pomůcky na cvičení i speciální podlahy tatami.

LAZY HELP

LAZY HELP

UX design

Lazy Help je appka, která si bere maličkou část výkonu vašeho počítače pro výpočty. Ty tvoří peníze, které jsou následně použity na charitativní účely. Aplikace je navržena tak, aby si upravovala počet výpočtů podle toho, co zrovna děláte. Nemusíte se tak bát hučícího počítače.

PODÍLEJ.SE

PODÍLEJ.SE

UX design | UI design

Pro neziskovou oranizaci Agora CE o.p.s jsem vytvářel webové stránky. Jde o projekt participativního rozpočtu pro děti a mláděž, takže úkol zněl jasně: přehledně a hravě. A to se podařilo. Pro stránku jsem zhotovil interaktivní prototyp, který posloužil pro základ kódování webu.

Pojďme  na kávu